36 lat zaufania klientów

POL-MER Spółka z o.o. jest od ponad 15 lat przedstawicielem firmy HuK DOPAG w Polsce.

Historia firmy zaczyna się jednak dużo wcześniej. Pierwsze doświadczenia  z przetwórstwem tworzyw sztucznych zostały zdobyte w Zakładzie Przetwórstwa Tworzyw już w 1988 roku. W 1992 powstała GRACO Spółka z o.o. . Firma zajmująca się sprzedażą produktów tylko firmy GRACO. Spółka była wyłącznym, ekskluzywnym przedstawicielem GRACO w Polsce. W tym czasie wyposażyliśmy kompletne lakiernie dla Fabryki Samochodów Osobowych w Warszawie, FSC Lublin, czy FIAT Bielsko Biała i Tychy. W latach późniejszych także wyposażenie zakładów MAN i VOLVO w Polsce w systemy klejenia jedno i wielokomponentowe.

W 1993 roku spółka w związku z rozszerzeniem oferty o produkty firmy WALTHER-PILOT zmieniła nazwę na POL-MER Spółka z o.o. W 2000 roku nawiązaliśmy stałą współpracę z firmą Huk DOPAG. Sprzedaż, montaż i serwis produktów firmy GRACO, WALTHER-PILOT i HuK DOPAG prowadzimy do chwili obecnej.

W związku z przejęciem firmy WALTHER-PILOT przez WAGNER nasza oferta poszerzyła się o produkty tej grupy wraz z produktami WIWA, współpracującej z WALTHER-PILOT grupy WAGNER.

POL-MER Spółka z o.o. rozpoczął w 2017 bezpośrednia współpracę z firmą WIWA.

Obecnie sprzedaż produktów HuK, DOPAG, MeterMix, MixPac, WALTHER-PILOT, WAGNER, WIWA, GRACO w Polsce realizowana przez POL-MER Sp. z o.o. przekracza 4 mln zł i co roku rośnie.

POL-MER Spółka z o.o. rozpoczął w 2017 bezpośrednia współpracę z firmą WIWA i w 2018 z firmą Balti.

Historia firmy to ponad 36 lat doświadczeń, co daje nam słuszną opinie lidera w tej branży popartą doświadczeniem i zrealizowanymi projektami.

Materiały reklamowe

Jeżeli chcą Państwo otrzymać materiały reklamowe i dodatkowe informacje pocztą, lub chcą by skontaktował sie z Wami przedstawiciel handlowy, prosimy o kontakt

Skontaktuj się z nami
Materiały promocyjne

Nasi partnerzy